1

JAKOŚĆ NAPRAWY

Każda naprawa wykonywana jest zgodnie ze standardami jakościowymi i potwierdzana jest poprzez odpowiednią kontrolę końcową.

2

UPRZEJMOŚĆ I MOBILNOŚĆ

Zaoferujemy Ci odpowiednie wsparcie z zakresu mobilności, by rozwiązać problemy związane z pozostawieniem samochodu w serwisie i umożliwić Ci dalsze, swobodne poruszanie się.

3

PRZESTRZEGANIE TERMINÓW

Planowanie czynności serwisowych realizowane jest zgodnie z Twoimi potrzebami i możliwościami serwisu, tak aby przestrzegać wyznaczonych terminów ukończenia naprawy samochodu.

4

KONTROLA SAMOCHODU

Twój samochód zostanie sprawdzony pod względem jego ogólnej kondycji w Twojej obecności, a prace do wykonania i ewentualne czynności dodatkowe zostaną omówione wspólnie z technikami.

5

PRZEJRZYSTOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ INFORMACJI

Wszystkie etapy naszej pracy zostaną Ci szczegółowo przedstawione, a w razie potrzeby uzyskasz wszelkie informacje, których będziesz potrzebować.

6

PROFESJONALIZM I KOMPETENCJE

Znamy Twój samochód i jesteśmy w stanie pomóc Ci w przypadku każdej interwencji. Do dyspozycji mamy ekspertów i kompletną bazę danych technicznych.

7

OBSŁUGA KLIENTÓW

Udzielimy Ci informacji o modelach i usługach, o sieci sprzedaży i sieci serwisowej, a także zaoferujemy Ci rozwiązania w razie ewentualnych problemów.

Obsługa Klientów I am Jeep® dostępna jest pod Uniwersalnym Zielonym Numerem infolinii 00800 0 4265337, drogą mailową poprzez zakładkę «Kontakt» na stronie głównej niniejszej witryny, a także za pośrednictwem aplikacji I am Jeep® Mobile*, do pobrania nieodpłatnie ze sklepów Apple Store i Google Play. Jesteśmy również na Twitterze: @JeepCareIT.


* W przyszłości aplikacja również w języku polskim