mobile-workshop

Mobilny warsztat*

W przypadku unieruchomienia pojazdu na skutek awarii lub braku paliwa, zatankowania nieprawidłowego paliwa, rozładowania się akumulatora, przebicia jednej lub kilku opon, uszkodzenia lub zgubienia kluczyków, zamknięcia kluczyków wewnątrz Pojazdu, pęknięcia szyb, które uniemożliwiają dalszą jazdę, po skontaktowaniu się z Assistance zostanie wysłany pilot, który dokonana naprawy na miejscu lub zamówi holowanie pojazdu do najbliższego autoryzowanego Serwisu.

towing

Holowanie*
W przypadku unieruchomienia pojazdu holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu.

Courtesy car

Samochód zastępczy*
W przypadku naprawy pojazdu w następstwie unieruchomienia go, klientowi zostanie użyczony samochód zastępczy.

Travel expenses

Koszty dodatkowego transportu*
W przypadku unieruchomienia pojazdu zapewnienie usługi taksówki w celu dojazdu do najbliższej stacji kolejowej, wypożyczalni samochodów lub kontynuowania podróży.

Return home or onward journey

Zapewnienie powrotu podróżnym lub kontynuacja podróży*
(pociągiem autokarem, lub samolotem)
W przypadku unieruchomienia pojazdu w odległości ponad 50 km od miejsca zamieszkania.

Hotel expenses

Zakwaterowanie w hotelu*
W przypadku unieruchomienia pojazdu w odległości ponad 50 km od miejsca zamieszkania – zakwaterowanie w hotelu czterogwiazdkowym przez maksymalnie 5 nocy.

Repaired vehicle pick-up

Odbiór pojazdu po naprawie*
W przypadku unieruchomienia pojazdu w odległości ponad 50 km od miejsca zamieszkania – zapewnienie biletu kolejowego autokarowego, lub lotniczego w celu odebrania naprawionego samochodu.

Repatriation of the unrepaired vehicle

Transport pojazdu nienaprawionego*
W przypadku unieruchomienia pojazdu przez okres ponad 5 dni – holowanie z Autoryzowanego Serwisu do miejsca zamieszkania Klienta (lub Autoryzowanego Serwisu znajdującego się w miejscu zamieszkania Klienta).

Service information

Serwis informacyjny
Informacje dotyczące godzin otwarcia autoryzowanych salonów i stacji obsługi.

Pick-up&Go

Pick-up & go*
(usługa przeznaczona wyłącznie dla samochodu Jeep® Grand Cherokee)
W przypadku unieruchomienia pojazdu holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu i jeśli to możliwe usługa samochodu zastępczego w miejscu zdarzenia.

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia usług, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

ASSISTANCE: SWOBODNE PODRÓŻOWANIE, BEZ ŻADNYCH ZMARTWIEŃ

Assistance to program z zakresu mobilności, jaki Mopar® oferuje swoim Klientom: możliwość podróżowania w pełni spokoju i korzystania z usługi pomocy drogowej dostępnej 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Assistance, przewiduje dla posiadaczy samochodów marki Jeep® szereg kompletnych i funkcjonalnych usług pomocy drogowej, obowiązujących w całej Europie*.

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia usług, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

Jeśli chcesz odnowić usługę pomocy drogowej dla Twojego samochodu, zapoznaj się z opcjonalną ofertą pakietu Assistance w sekcji Mopar Vehicle Protection.