Które marki i modele samochodów mogą uruchomić i skorzystać z usług Mopar® Vehicle Protection?

Plany obsługi i przeglądów dostępne są dla właścicieli pojazdów marek Fiat Group Automobiles.
Plany te dostępne są dla samochodów marki Jeep®, w których nie wykonano jeszcze pierwszego planowego przeglądu okresowego.

Jaki jest czas trwania i limit w kilometrach programów serwisowych Mopar® Vehicle Protection?

W ramach Mopar® Vehicle Protection oferowane są różne czasy trwania programów i zakresy przebiegów samochodu. Dostępnych jest kilka opcji w przypadku gwarancji wydłużonej na usterki elektro-mechaniczne:

  • 1 rok i maksimum 45.000 km lub 90.000 km lub 120.000 km
  • 2 lata i maksimum 60.000 km lub 120.000 km lub 160.000 km
  • 3 lata i maksimum 75.000 km lub 150.000 km lub 200.000 km

Pakiety przeglądów okresowych zależą całkowicie od okresów i limitów w kilometrach przewidzianych w Wykazie czynności przeglądów okresowych, podanym w Instrukcji obsługi samochodu.
Skontaktuj się ze swoim Dealerem lub Autoryzowaną Stacją Obsługi Grupy Fiat w celu uzyskania szczegółowych informacji o korzyściach, zabezpieczeniu gwarancyjnym, terminach i warunkach.

Co przewidują usługi Pomocy drogowej?

Pomoc drogowa Assistance przewidziana jest w okresie gwarancji ustawowej (opcjonalnie może być dostępna dla innych programów gwarancyjnych).
Obejmuje ona usługi pomocy drogowej dla pojazdów, w tym na przykład: holowanie samochodu, naprawa, pomoc w razie przerwania podróży, samochód zastępczy, pomoc w razie przebicia opony, błędnego zatankowania paliwa, rozładowania akumulatora, zgubienia lub zniszczenia kluczyków do samochodu i pęknięcia szyby w całej Europie.

 W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń na jeden z numerów naszych dedykowanych infolinii.

Czym jest Mopar® Vehicle Protection?

Fiat Group Automobiles i Mopar® pragną dbać o odpowiednie serwisowanie i obsługę Twojego samochodu, zapewniając że wszystkie czynności serwisowe są przeprowadzane zgodnie z terminami i warunkami opisanymi w Planie przeglądów i gwarancji:


  • przez wysoko kwalifikowanych i odpowiednio wyspecjalizowanych techników, przeszkolonych bezpośrednio przez Fiat Group Automobiles Spa

  • z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych
  • w rozległej sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi Fiat Group Automobiles w całej Europie.