Gwarancja na samochód

Wraz z zakupem nowego Jeep® uzyskujesz 24-miesięczną Gwarancję, trwającą od daty odebrania samochodu, bez limitu przebiegu.
 
Gwarancja ta obejmuje wady fabryczne samochodu, które będą naprawiane nieodpłatnie, z zastosowaniem oryginalnych lub odnowionych części zamiennych.
 
Wszelkie interwencje gwarancyjne będą realizowane przez Sieć Serwisową Jeep®, a obejmują one:

 • naprawę lub wymianę wadliwego detalu;
 • robociznę obejmującą wymianę komponentów lub naprawę;
 • dostarczenie materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania napraw na Gwarancji.

 
W okresie Gwarancji na samochód będzie można korzystać z usług pomocy drogowej.

car-warranty-image

GWARANCJA NA LAKIER

Samochód posiada gwarancję na wady fabryczne lakieru przez okres 24 miesięcy od daty odebrania go z salonu. Gwarancja obejmuje całkowite lub częściowe lakierowanie naprawcze samochodu, mające na celu usunięcie potwierdzonej anomalii zgodnie ze standardowymi warunkami producenta.

GWARANCJA NA PERFORACJĘ

Twój samochód posiada gwarancję na perforację spowodowaną korozją. W ramach niniejszej gwarancji pokrywany jest koszt wszystkich części oraz robocizny niezbędnej do wykonania naprawy wraz z lakierowaniem, na których pojawiła się korozja, która wytworzyła się wewnątrz i przebiła na zewnątrz. Gwarancja nie obowiązuje, jeżeli nastąpiły mechaniczne uszkodzenia nadwozia pojazdu. Korozja kosmetyczna (nalot korozyjny) lub powierzchniowa – będąca na przykład wynikiem uderzeń kamieniami lub zarysowań lakieru – nie jest objęta gwarancją.

W przypadku niniejszej gwarancji obowiązują dwa limity czasowe, począwszy od daty odebrania samochodu:

 • w przypadku zewnętrznych blach karoserii (tych polakierowanych i widocznych z zewnątrz samochodu) limit czasowy wynosi 7 lat, bez limitu przebiegu;
 • w przypadku pozostałych blach limit czasowy wynosi 24 miesiące, bez limitu przebiegu.

Wydłuż gwarancję, wybierz oszczędność

Dzięki trzem rozwiązaniom oferowanym przez Mopar® Vehicle Protection, wydłużenie gwarancji na usterki mechaniczne i elektroniczne Twojego samochodu oznacza oszczędność. Dodatkowo skorzystasz z:

 • Napraw wykonywanych przez wysoko kwalifikowanych i odpowiednio wyspecjalizowanych techników.
 • Zastosowanych oryginalnych części zamiennych.
 • Sieci serwisowej i wsparcia w całej Europie.

Pomoc drogowa

Assistance: pomoc drogowa, która oferuje Ci w dowolnym momencie:

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia usług, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

Assistance to program z zakresu mobilności oferowany Klientom przez markę Mopar®: możliwość spokojnego podróżowania i korzystania z usługi pomocy drogowej dostępnej 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Assistance przewiduje dla posiadaczy samochodów Jeep® szereg kompletnych i funkcjonalnych programów pomocy drogowej, obowiązujących w całej Europie*.

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

Przeglądy

Przeglądy okresowe

Każdy samochód wymaga okresowego wykonywania czynności przeglądowych.Jeep® przygotowała więc dla każdego produkowanego przez nią modelu/wersji samochodu Wykaz czynności przeglądów okresowych niezbędnych w celu monitorowania stanu działania i ogólnej sprawności pojazdów.

Przestrzeganie zaleceń Wykazu czynności przeglądów okresowych pozwala również na zoptymalizowanie osiągów i zużycia paliwa przez samochody oraz, w miarę wydłużania się okresu eksploatacji, przestrzeganie norm emisji i ogólnych wymagań środowiskowych, a także zachowywanie przez samochód takiego stanu, który zapewni mu przechodzenie przez przewidziane prawem badania techniczne pojazdów.

Zalecenia dotyczące przeglądu

Mopar®zaleca, aby wykonywać najważniejsze przeglądy i kontrole okresowe w oparciu o przebieg posiadanego samochodu.
Wybierz wartość przebiegu Twojego samochodu (wybierając odpowiednią wersję silnikową, benzyna lub diesel), aby zobaczyć, jakie czynności będzie można wykonać w serwisie.

1. Wybierz wersję silnikową

2. Wybierz przebieg

Mopar® Vehicle Protection

MOPAR® VEHICLE PROTECTION oferuje Ci możliwość wydłużenia gwarancji na usterki poza okres gwarancji na samochód, poprzez wybór jednego z programów, który możesz dostosować do własnych potrzeb.
To wyjątkowa gama usług zatwierdzona przez Fiat Chrysler Automobiles SpA, która gwarantuje, że wszystkie czynności w ramach przeglądu:
 
 • wykonywane są przez wysoko kwalifikowanych i odpowiednio wyspecjalizowanych techników;
 • we wszystkich Autoryzowanych Stacjach Obsługi Jeep® w całej Europie;
 • z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych.

Zapoznaj się z szeroką gamą usług z zakresu przeglądu oferowanych przez Mopar® Vehicle Protection.

Libretto Uso e Manutenzione