Gwarancja jak dla nowych części

Części zamienne odnowione objęte są 24 miesięczną gwarancją, na równi z produktami fabrycznymi.

W zgodzie z ekologią

Regeneracja pozwala na odzyskanie parametrów używanego podzespołu,  oszczędzając surowce i energię, ograniczając produkcję dwutlenku węgla i odpadów. 
Korzyści dla środowiska wynikają również ze szczególnej uwagi zwróconej na odzyskanie wszystkich elementów regenerowalnych.

Oszczędność

Odzysk materiału przeznaczonego, aby stać się odpadem i mniej kosztowny proces produkcyjny w stosunku do kosztu produkcji nowej części przekładają się na bardziej korzystną cenę sprzedaży.
Części zamienne odnowione dystrybuowane przez Mopar® pozwalają zaoszczędzić aż do 50% w stosunku do odpowiadających im nowych części zamiennych.

Oryginalna jakość

Części zamienne odnowione dystrybuowane przez Mopar® poddawane są procesowi obróbki składającemu się z następujących etapów:

  • demontaż carcassy na elementy składowe;
  • czyszczenie i sprawdzenie funkcjonalności wszystkich zdemontowanych elementów; 
  • specjalna obróbka elementów lub wymiana na nowe; 
  • montaż zespołu;
  • końcowy test produktu, poprzedzony w razie konieczności próbami pośrednimi.

W procesie regeneracji stosowanym przez Grupę Fiat Chrysler Automobiles​, wszystkie elementy podlegające zużyciu są wymieniane w 100% na nowe elementy, aby zagwarantować odpowiednie osiągi i trwałość. 
Części zamienne odnowione  dystrybuowane przez Mopar® uzyskiwane są tylko i wyłącznie z oryginalnych podzespołów pochodzących z Autoryzowanej Sieci serwisowej.

Kompletna gama

Gama odnowionych części zamiennych dystrybuowana przez Mopar® zawiera zarówno silniki, skrzynie biegów, turbosprężarki, jak i inne drobne elementy takie, jak wtryskiwacze czy przepływomierze.

W Sieci Serwisowej Jeep® dostępna jest kompletna gama części zamiennych odnowionych i wygodny specjalny katalog w formie elektronicznej, pozwalający pracownikom Sieci serwisowej na określenie części dostępnych dla każdego modelu i natychmiastowe porównanie ceny z ceną nowej części.