Części zamienne dystrybuowane przez Mopar®

Oryginalne części zamienne – naturalny wybór dla Twojego samochodu.
Wybieraj tylko części zamienne dystrybuowane przez Mopar®.​

Doświadczenie i innowacja

Części zamienne dystrybuowane przez Mopar® dzięki ciągłemu udoskonalaniu technologii produkcji, prowadzonym badaniom i testom, zapewniają niezawodność samochodu, maksymalne osiągi, bezpieczeństwo i komfort.

origina-part-image-intro

Oryginalne części zamienne

Oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar® są idealnym rozwiązaniem dla napraw i konserwacji samochodu, ponieważ przestrzegają tych samych specyfikacji, które są stosowane w produkcji seryjnej.
Doskonała sprawność, estetyka i maksymalne osiągi aerodynamiczne i charakterystyki konstrukcyjne oryginalnych części blacharskich gwarantują doskonałą integrację zapewniająca bezpieczeństwo.

remanufactered_parts_image

Części zamienne odnowione

Podzespoły Twojego samochodu, nawet jeśli służyły Ci długi czas i towarzyszyły przez wiele kilometrów, są cały czas cenne. 
Bazując na oryginalnej zużytej części, podczas obróbki o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, możemy wykonać produkt o osiągach na równi z fabrycznymi.  Proces ten, zwany "regeneracją", to przemysłowa obróbka zdemontowanych części, będąca w stanie odzyskać wszystkie parametry i osiągi produktu nowego.
Korzyści czerpane z części odnowionych dystrybuowanych przez Mopar® są niezliczone.

  • Ekologia
  • Oszczędność
  • Oryginalna jakość
  • Gwarancja jak dla nowych części
  • Kompletna gama

Oleje i płyny eksploatacyjne

Współpracując ściśle z inżynierami Grupy Fiat, PETRONAS LUBRICANTS każdego dnia wprowadza innowacje do procesów produkcyjnych swoich olejów silnikowych i płynów eksploatacyjnych, opracowuje oleje smarne do zastosowania w konkretnych modelach samochodów, podążając za rozwojem silników i w ten sposób uzyskuje wyniki, które za każdym razem przewyższają wymogi norm międzynarodowych.
Ten, kto zawierzy firmie PETRONAS LUBRICANTS INTERNATIONAL, począwszy od Producenta, po Klienta końcowego, może liczyć na wyjątkowego specjalistę w branży i na produkty wysokiej jakości, o charakterystykach zapewniających bezpieczeństwo, wysoką sprawność, niskie zużycie oraz poszanowanie środowiska.

petronas-products