Oryginalne części zamienne

origina-part-image-intro

Oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar® są idealnym rozwiązaniem w przypadku napraw i serwisowania samochodu, ponieważ spełniają te same normy i specyfikacje, które są stosowane w produkcji seryjnej.
Wyjątkowa wytrzymałość, estetyka i maksymalne osiągi aerodynamiczne oraz właściwości konstrukcyjne oryginalnych części blacharskich gwarantują doskonałą integrację zapewniająca bezpieczeństwo.

Części zamienne odnowione

Podzespoły Twojego samochodu, nawet jeśli służyły Ci długi czas i towarzyszyły przez wiele kilometrów, są cały czas cenne.
Bazując na oryginalnej zużytej części, podczas obróbki o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, możemy wykonać produkt o osiągach na równi z fabrycznymi. Proces ten, zwany "regeneracją", to przemysłowa obróbka zdemontowanych części, będąca w stanie odzyskać wszystkie parametry i osiągi produktu nowego.
Korzyści czerpane z części odnowionych dystrybuowanych przez Mopar® są niezliczone.

  • Ekologia
  • Oszczędność
  • Oryginalna jakość
  • Gwarancja jak dla nowych części
  • Kompletna gama
SPARE PARTS RENOVATED Image
Parts FLUIDS

Oleje i płyny eksploatacyjne

Współpracując ściśle z inżynierami Grupy Fiat, PETRONAS LUBRICANTS każdego dnia wprowadza innowacje do procesów produkcyjnych swoich olejów silnikowych i płynów eksploatacyjnych, opracowuje oleje smarne do zastosowania w konkretnych modelach samochodów, podążając za rozwojem silników i w ten sposób uzyskuje wyniki, które za każdym razem przewyższają wymogi norm międzynarodowych.
Ten, kto zawierzy firmie PETRONAS LUBRICANTS INTERNATIONAL, począwszy od Producenta, po Klienta końcowego, może liczyć na wyjątkowego specjalistę w branży i na produkty wysokiej jakości, o charakterystykach zapewniających bezpieczeństwo, wysoką sprawność, niskie zużycie oraz poszanowanie środowiska.